Przebieg ospy wietrznej

Przebieg ospy wietrznej

Ospa wietrzna uważana jest za typową chorobę wieku dziecięcego. Zachorować na nią można także w wieku późniejszym. Objawy tej choroby są do siebie zbliżone, chociaż w dzieciństwie cechuje ją łagodniejszy przebieg.

Początkowo choroba oznacza się podwyższoną temperaturą, co można pomylić z przeziębieniem i grypą. Charakterystyczna wysypka pojawia się kilkanaście godzin później. Już wówczas chory czuje się osłabiony, może odczuwać także bóle głowy.

Tyverb - 250 mg opinie

Użytkownicy trafili tutaj wyszukując:

  • ospa wie
  • Ospa Wietrzna Przebieg
  • czy ospe można pomylić z grypa
  • ospa bez pęcherzy
  • ospa w ciazy przebieg
  • ospa w późniejszym wieku
  • z czym można pomylić ospę wietrzną
  • przebieg ospyvwietrznej
  • przepieg ospy
  • wysypka ospy w buzi